Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №60

 

У К Р А Ї Н А                                              

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від «21»  серпня 2018 року                                                                60

 

Про анулювання оригіналу

та видачу дубліката «Свидетельства

на право собственности на строение»

по провулку С**, **

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 квітня 2016 року № 29 «Про затвердження Порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету Кіровської районної у   м. Кіровограді ради до 01 січня 2013 року, у разі втрати або зіпсування оригіналів документів», розглянувши заяву громадянина А** Є* В** від 02 липня 2018 року вх. № А - 424 о/п, виконавчий комітет районної у місті ради

 

 В И Р І Ш И В:

 

         1. Анулювати оригінал та видати дублікат «Свидетельства на право собственности на строение» від 06 січня 1988 року на ** часток житлового будинку, що знаходиться за адресою: місто Кропивницький (Кіровоград), провулок С**, **, виданого на підставі рішення Кіровського райвиконкому від 16 липня 1986 року № 562, на заміну договору купівлі-продажу від 23 квітня 1976 року, на ім’я А** Т** А**.

 

         2. Доручити обласному комунальному підприємству «Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» (Шихова) здійснити виготовлення дубліката «Свидетельства на право собственности на строение» на ** часток житлового будинку, що знаходиться за адресою:  місто Кропивницький (Кіровоград), провулок С**, **.

 

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

Голова районної у місті ради                                                                             О. Кришко

Голуб 22 97 79

                                                                     

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада