Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання

 У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ПЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10  серпня 2016  року                                                                             № 60

 

Про орієнтовні строки

проведення звітів депутатів

Кіровської районної у

місті Кіровограді ради

сьомого скликання

 

         Керуючись статтею 16  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтею 17 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання, районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Визначити орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання перед виборцями щорічно з 1 жовтня по 1 грудня.

 

2. Рекомендувати депутатам Кіровської районної у місті Кіровограді ради:

під час проведення звітів перед виборцями інформувати населення про роботу районної у місті ради та її виконавчих органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку Фортечного району міста Кропивницького, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень районної у місті ради і доручень виборців, свою діяльність у раді та її виконавчих органах;

подати звіти про свою роботу, зауваження та пропозиції, висловлені виборцями на адресу ради та її виконавчих органів, а також виконання доручень, даних депутатові у зв’язку з його депутатською діяльністю (далі звіти), керівниками депутатських фракцій, які зобов’язуються щорічно до 15 грудня інформувати   постійну   комісію   районної   у   місті  ради   сьомого

скликання з  питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова) про результати обговорення на засіданнях фракцій звітів та висловлені виборцями зауваження і пропозиції на адресу районної у місті ради, а також про доручення, дані депутатам.

 

3. Виконавчим органам районної у місті ради забезпечити депутатів районної у місті ради необхідними інформаційно-аналітичними матеріалами для проведення звітів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради перед виборцями.

4. Визначити таким, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 18 жовтня 2011 року № 82 «Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради шостого скликання».

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради сьомого скликання з  питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                              О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада