Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання дозволу опікуну М*** О.Л. на виконання дій в інтересах недієздатної М*** І.В.

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «_17_» січня 2017 року                                                                         № 6

 

Про надання дозволу опікуну

М*** О.Л. на виконання дій

в інтересах недієздатної М*** І.В.

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради  (протокол від 16 січня 2017 року № 2), розглянувши заяву опікуна  М*** О.Л., виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну М*** О*** Л***:

          зняти з реєстрації місця проживання недієздатну М*** І*** В*** за адресою: м. Кропивницький, вул. Г***, буд. 28, кв. 193, та зареєструвати за адресою: м. Київ, вул. Л***, буд. 10, кв. 79;

          здійснити продаж 1/4 частини квартири № 193 у буд. 28 по вул. Г*** у місті Кропивницькому від імені недієздатної М*** І*** В*** в її інтересах за умови придбання рівноцінної частини житла в місті Києві.

2. Зобов’язати опікуна М*** О*** Л*** надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії  документів, що підтверджують факт оформлення права власності на недієздатну М*** І.В. та  реєстрації її нового місця проживання впродовж трьох місяців.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                   О.Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада