Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №56

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20 серпня  2019 року                                                     № 56

 

Про стан нагляду за правильністю

призначення і виплати пенсій

Головним управлінням Пенсійного

фонду України в Кіровоградській

області (Фортечний район)

 

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши інформацію начальника  управління соціального захисту населення виконкому  Закаблуковського В.О. про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район)  за   період  з  01 серпня  2018 року по 31 липня 2019 року, виконком районної у місті ради

 

В  И  Р  І  Ш  И  В :

 

          1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковського В.О. про стан нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район)   взяти до уваги.

2. Роботу управління соціального захисту населення виконкому з питання нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район)    визнати задовільною.

3. Начальнику управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковському В.О. забезпечити виконання покладених на управління повноважень щодо здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) і виплати пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (Фортечний район).

 

  

Голова районної у місті ради                                                                          О.Кришко

 

 

Шлендик 37 31 92

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада