Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання дозволу опікуну Д***Р.В. на виконання дій в інтересах недієздатної Д*** Г.В.

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від18 травня 2017 року                                                                              №51

 

Про надання дозволу опікуну

Д***Р.В. на виконання дій

в інтересах недієздатної

Д*** Г.В.

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 27 квітня 2017 року № 5), розглянувши заяву опікуна Д***Р** В*, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

          1. Дозволити опікуну Д** Р** В** здійснити укладення    договору   довічного    утримання    щодо    відчуження    квартири  за  адресою:

м. Кропивницький, вул. К***, буд. 62, кв.54, яка належить опікуну на підставі свідоцтва про право власності на житло від 02.08.1999 року № 32 та право користування якою має недієздатна Д*** Г** В**.

          2. Дозволити опікуну Д*** Р** В** здійснити укладення договору довічного утримання за умовами якого догляд та утримання надаватимуться недієздатній Д*** Г** В**.

3. Зобов’язати опікуна Д*** Р** В** надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії правовстановлюючих документів в тримісячний термін.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

 Голова районної у місті ради                                           О.Кришко

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада