Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання дозволу опікуну Г*** В.І. на виконання дій в інтересах недієздатного К*** С.Б.

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від18 травня 2017 року                                                                              №50

 

Про надання дозволу опікуну

Г*** В.І. на виконання дій

в інтересах недієздатного К*** С.Б.

 

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 27 квітня 2017 року № 5), розглянувши заяву опікуна Г*** В** І**, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

          1. Дозволити опікуну Г*** В** І** бути представником недієздатного К*** С** Б** в філії Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк» з усіх питань, що стосуються користування та розпорядження грошовими коштами за поточним рахунком, а саме:

          зняти з поточного рахунку № ******* від 01.03.2017 року, що належить недієздатному К*** С** Б***, грошові кошти в сумі **** (****) гривень.

2. Зобов’язати опікуна Г** В** І** надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради виписки з зазначеного вище банківського рахунку та фінансові документи, що підтверджують цільове використання цих коштів, впродовж місяця.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 Голова районної у місті ради                                            О.Кришко

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада