Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання окремих квартир до квартальних комітетів Фортечного району м. Кропивницького

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "_17_" січня 2017 року                                                            № 5

 

Про приєднання окремих квартир

до квартальних комітетів

Фортечного району м. Кропивницького

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам", розглянувши   заяви   громадян, згоду квартальних комітетів Фортечного району м.Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Приєднати до квартального комітету № 8 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № 1  у будинку № 8  по вул. А*** у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить громадянину С*** В*** В***згідно з договором купівлі – продажу квартири серії *** № *** від 23 серпня 2006 року.

2. Приєднати до квартального комітету № 19 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № 3  у будинку № 37  по вул. Поповича у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить громадянину Г*** С*** Г*** згідно з договором купівлі – продажу квартири серії *** № *** від 21 червня 2006 року.

         3. Приєднати до квартального комітету № 26 Фортечного району м.Кропивницького квартири №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12 у будинку № 9-є по вул. Б*** у м.Кропивницькому, які на праві приватної власності належить громадянину К*** С*** Л*** згідно зі свідоцтвом на право власності на нерухоме майно серії *** № *** від 19 листопада 2015 року та декларацією про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до IIII категорії складності (№  *** від 22 листопада 2016 р.).

        4. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявників та керівників відповідних органів самоорганізації населення Фортечного  району м.Кропивницького. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада