Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №49

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15 липня 2014 року                                                                                      № 49

 

Про стан соціального захисту
громадян, які постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи,
Кіровського району м. Кіровограда

 

Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковського В.О. про стан соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Кіровського району
м. Кіровограда, виконком районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковського В.О. про стан соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Кіровського району м.Кіровограда взяти до уваги.

 

2. Роботу відділу з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління соціального захисту населення виконкому за І півріччя 2014 року визнати задовільною.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                             С. Горбовський

 

 


 


ІНФОРМАЦІЯ

про роботу відділу з питань обслуговування громадян, які

постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління соціального захисту населення виконкому

за І півріччя 2014 року

 

Відділ з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління соціального захисту населення виконавчого комітету є складовою частиною управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

         Основні завдання відділу – захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та вирішення пов'язаних з цим проблем соціального характеру.

         Станом на 1 липня 2014 року у відділі з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління на обліку перебуває  громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме:

                            1 категорії                                                особи;

                            2 категорії                                                особи;

                            3 категорії                                                осіб;

                            4 категорії                                                осіб;

                            Вдови                                                       осіб;

                            Діти                                                           осіб,

з них: інваліди, інвалідність яких пов'язана

         з наслідками Чорнобильської катастрофи                          3 особи;

         інваліди загального захворювання                                     2 особи;

         напівсироти                                                                 10 осіб.

         Відповідно до Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", постанови Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 року № 936 "Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" за  І півріччя 2014 року відділом з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління виплачено компенсацій та допомог на загальну суму  грн., з них:

         виплати підвищених стипендій та надання додаткових відпусток громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  на суму  грн.;

         компенсація сім'ям з дітьми та видатки на безоплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму  грн.;

         щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму  грн.;

         компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю та допомоги на оздоровлення у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму  грн.;

         пільги на медичне обслуговування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму  грн.

         Станом на 1 липня 2014 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 року № 261 "Деякі питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" взято на облік для отримання санаторно-курортного лікування   осіб.

         Згідно з Законом України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997 року № 51 "Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" проведено  засідань комісії по соціальному захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, для визначення статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Протягом І півріччя 2014 року видано посвідчень та вкладок  особам.

З метою посилення контролю за використанням бюджетних коштів, передбачених на забезпечення постраждалих громадян від наслідків Чорнобильської катастрофи пільгами по медичному обслуговуванню, здійснено перевірки цільового та ефективного використання коштів  КП "Кіровоградфармація", КЗ "Центр первинної медико – санітарної допомоги № 1”, КЗ "Центр первинної медико – санітарної допомоги № 2”, стоматологічної поліклініки № 2.

         Відділом з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління розроблено та виконано заходи до 28-х роковин Чорнобильської катастрофи.

         Забезпечено участь вдів, смерть чоловіків яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, та ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії І групи інвалідності в міських заходах до 28-х роковин Чорнобильської катастрофи.

         За рахунок коштів обласного бюджету у повному обсязі надано матеріальну допомогу дітям-інвалідам загального захворювання та дітям-напівсиротам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на загальну суму 9 100,00 грн., а саме:

         дітям-інвалідам загального захворювання - 2 особи по 650,00 грн. кожному, на загальну суму 1 300,00 грн.;

         дітям-напівсиротам - 10 осіб по 570,00 грн. кожному, на загальну суму  5 700,00 грн.;

         дітям-інвалідам, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС - 3 особи по 700,00 грн. кожному, на загальну  суму 2 100,00 грн.

 

         Спеціалісти відділу з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління проводять особистий прийом громадян з питань, що стосуються діяльності відділу, вживають заходи щодо своєчасного розгляду заяв, скарг та пропозицій.

         У травні 2014 року проведено навчання з головами квартальних комітетів у приміщенні Кіровоградської міської ради, під час якого обговорювались питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

 

 

 

Заступник начальника управління соціального

захисту населення виконкому                                             В. Закаблуковський

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада