Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про внесення змін до Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

 

У К Р А Ї Н А

 

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 25  травня 2016 року                                                             № 48

 

Про внесення змін до Регламенту

Кіровської районної у м. Кіровограді  

ради сьомого скликання

 

          Керуючись частиною чотирнадцятою статті 46, частиною першою     статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення районної у місті ради від 17 березня 2016 року № 33 «Про затвердження на посаді секретаря виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання» та № 42 «Про затвердження Положення про Погоджувальну раду Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання», від 17 березня 2016 року, районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

Внести зміни до Регламенту  Кіровської районної у м. Кіровограді  ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної у місті ради від 03 березня 2015 року № 24 «Про затвердження Регламенту  Кіровської районної у м. Кіровограді  ради сьомого скликання», а саме:

 

 1) статтю 64 розділу IV викласти в такій редакції:

«Погоджувальна рада утворюється у складі голови районної у місті ради та по одному представнику від кожної політичної партії, депутати яких представлені в районній у місті раді. Засідання Погоджувальної ради веде голова районної у місті ради.

Погоджувальна рада у свої діяльності керується Положенням, затвердженим рішенням районної у місті ради.»;

         2) у тексті Регламенту  Кіровської районної у місті Кіровограді  ради сьомого скликання слова «керуючий справами виконавчого комітету районної у місті ради» замінити словами «секретар виконавчого комітету районної у місті ради» у відповідних відмінках.

 


 

Голова районної у місті ради                                                                   О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада