Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

рішення № 45

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від19 червня 2019 року                                                                         45

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 27

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від                       10 червня 2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у  м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», розглянувши заяву гр. Р**Н.І. від 31 травня 2019 року               вх. №  *- *** о/п,   рішення    Кіровоградської    міської    ради   від   22   січня

2018 року № 45 «Про зняття з балансу приватизованого житла», згоду квартального комітету № 27 Фортечного району м. Кропивницького (протокол № 9 від 29 травня  2019 року), виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет № ** Фортечного району м. Кропивницького  квартиру № 1 житлового будинку                  ** по вулиці О**, у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. Р** Н** І**, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 07 липня 20** року № **** та свідоцтвом про право на спадщину за законом від 11 вересня 2018 року № ***.

 

          2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб О.В.) довести це рішення до відома голови квартального комітету            № 27  Фортечного  району м. Кропивницького Полянської Л.В.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб Т.В.) довести це рішення до відома заявника.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                     О. Кришко

 

 

 

Голуб Т.В. 22 97 79

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада