Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №43

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                   

від  17 червня 2014 року                                                                                 № 43

 

Про надання допомоги
на поховання

 

        Керуючись підпунктом 4 пункту „а” частини 1 статті 34, статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня  2007 року  № 99 “Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого”, рішенням Кіровоградської міської ради від 13 липня 2007 року № 318 „Про затвердження розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого” та розглянувши службову записку заступника начальника управління з питань праці та персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковського В.О. від 22 травня 2014 року, виконком районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В :

 

        1. Надати допомогу громадянам на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, у розмірі 300 (триста) грн. 00 коп. кожному на загальну суму 3 326 (три тисячі триста двадцять шість) грн. 07 коп., в тому числі поштовий збір 26 (двадцять шість) грн. 07 коп., згідно з додатком.

 

        2. Фінансовому відділу районної у місті ради (Поповкіна) перерахувати  кошти в сумі 3 326 (три тисячі триста двадцять шість) грн. 07 коп. управлінню соціального захисту населення виконкому для надання зазначеної допомоги згідно з чинним законодавством.

        3. Управлінню соціального захисту населення виконкому (Закаблуковський) кошти використати за призначенням.

 

        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника начальника управління з питань праці та персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковського В.О.

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                         С. Горбовський

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада