Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2016 році

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                         

  

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26 квітня 2017 року                                                                  №40

 

Про роботу адміністративної

комісії при виконавчому комітеті

районної у місті ради у 2016 році

 

        Керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконкому Псьол С.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2016 році, виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

        1. Інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконкому Псьол С.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2016 році взяти до уваги.

         2. Роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2016 році вважати такою, що відповідає вимогам адміністративного законодавства України.

 

             Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фортечної  районної у м. Кропивницькому ради у 2016 році

 

         При виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради працює адміністративна комісія, яка розглядає справи про адміністративні правопорушення, віднесені чинним законодавством до її компетенції, забезпечує своєчасне, всебічне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та застосовує до осіб, винних у їх вчиненні, передбачені законом адміністративні стягнення.

У своїй діяльності адміністративна комісія керується, перш за все, Конституцією України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, Правилами благоустрою міста Кіровограда, які затверджено рішенням Кіровоградської міської ради від 05 червня 2012 року № 1710, та іншими законодавчими актами, при цьому не порушуючи прав і законних інтересів громадян та юридичних осіб.

Протягом 2016 року засідання адміністративної комісії проводились згідно з планом, двічі на місяць. За звітний період проведено 24 засідання та розглянуто 603 адміністративних справи. Усі справи розглянуто відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, з них за статтями:

152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) – 596 справ;

150 (порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями) – 1 справу;

99 (порушення Правил охорони електричних мереж) -  2 справи;

212-1 (несвоєчасна реєстрація батьками народження дитини в державних органах реєстрації актів цивільного стану) – 4 справи.

За адміністративними матеріалами, які надійшли до адміністративної комісії, було притягнуто до відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на 292 особи. Протягом 2016 року було закрито 311 справ, з них у зв’язку із: відсутністю події і складу адміністративного правопорушення – 13, звільненням від адміністративної відповідальності за малозначністю правопорушення з оголошенням усного зауваження – 298.

Загальна сума накладених адміністративною комісією штрафів склала 120170 грн., з яких за звітний період стягнуто до районного у місті бюджету 27030 грн.

         Основним завданням адміністративної комісії є виховання у громадян, керівників підприємств, організацій та установ відповідальності за належний санітарний стан території Фортечного району, оскільки саме дотримання мешканцями міста Правил благоустрою забезпечує створення сприятливого для життєдіяльності людини санітарне та епідеміологічне благополуччя мешканців Фортечного  району м. Кропивницького.

 

Завідувач відділу кадрового

та правового забезпечення виконкому                                               С. Псьол

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада