Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №3

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15 січня 2019 року                                                                                   03

 

Про роботу комунального закладу

«Центр комплексної реабілітації для дітей

 з інвалідністю Фортечної районної

 у місті Кропивницькому ради»

 за ІІ півріччя 2018 року

 

 

           Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію директора комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» за ІІ півріччя 2018 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           1. Інформацію директора комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» Місюні Л. В. про роботу комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» за ІІ півріччя 2018 року взяти до уваги.

           2. Роботу комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» за               ІІ півріччя 2018 року визнати задовільною.

           3. Директору комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради»               Місюні Л. В. забезпечити виконання покладених на комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» повноважень у сфері соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

       

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

 

 

Місюня 37 14  66

Інформація про роботу комунального закладу

«Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

 Фортечної районної у місті Кропивницькому ради»

за ІІ півріччя 2018 року

 

Комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» (далі – Центр) - це реабілітаційна установа системи соціального захисту населення, цільовим призначенням якої є здійснення комплексу реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю, а також дітей віком до 3-х років, що мешкають у                             м. Кропивницькому та мають ризик отримати інвалідність.

Станом на 01 січня 2019 року реабілітаційні послуги  в Центрі отримує             71 дитина з інвалідністю, реабілітацію проходять діти у чотирьох групах денного догляду. Одна група працює за індивідуальними планами роботи зі спеціалістами Центру.

У Центрі активно проводяться заходи щодо збільшення наповнюваності груп та кількості дітей, які можуть отримувати реабілітаційні послуги,  а саме:

для зручності працюючих  батьків, заклад відчинено з 7.30 до 18.00 год.;

дітей з інвалідністю, які перебувають у Центрі, забезпечені безкоштовним триразовим харчуванням;

проведення реабілітаційних занять забезпечують педагоги закладу, а саме: вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог, практичний психолог, фахівець з фізичної реабілітації, керівник музичний, вихователі, асистенти вчителя- реабілітолога;

для корекції та розвитку основних фізичних якостей дітей з інвалідністю, які перебувають в Центрі, залучені тренери відділення легкої атлетики реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів «Інваспорт»;

діти, які відвідують спортивний гурток неодноразово приймали участь у спортивних змаганнях.

До Дня захисту дітей 01 червня 2018 року за сприяння депутатів Міської та районних у місті рад, на території Центру встановлено дитячу інклюзивну гойдалку для дітей з інвалідністю, які користуються візочками.

З червня 2018 року по серпень 2018 року у Центрі функціонував літній оздоровчий табір активної інтеграції «Веселка». Під час роботи табору фахівцями закладу було організовано відвідування дітьми загально-міських культурно-масових заходів, виставок, екскурсій, культурно-історичних, спортивних, промислових об’єктів міста;

2

З метою облаштування у Центрі спортивного залу для занять ЛФК у              2018 році керівництвом Центру було подано проект «Фізкультура для всіх» до Громадського бюджету міста.

Проект отримав перемогу та реалізований у липні 2018 році. Реалізація проекту дала можливість створити у Центрі повністю інтегровані можливості проведення реабілітаційних лікувально-фізкультурних занять, об’єднати фізичні ресурси з ігровим обладнанням, що дозволить проводити повноцінну реабілітацію дітей, розвивати моторику, сенсорну стимуляцію та соціальну комунікацію.

З метою співпраці з органами виконавчої влади, організаціями, підприємствами, установами, навчальними закладами, громадськими організаціями, окремими громадянами та поліпшення умов проходження реабілітаційного процесу дітьми з інвалідністю, за ініціативи керівництва Центру, працівників та батьків дітей, було створено громадську організацію «Відчувай». Члени громадської організації «Відчувай» придбали для Центру двоканальний кисневий апарат  для приготування синглетно-кисневої суміші - кисневого коктейлю. У закладі відкрито фізкабінет, де діти, за призначенням лікаря-педіатра, отримують кисневі коктейлі.

Відповідно до рішення Міської ради від 23 лютого 2016 року № 85 «Про внесення змін до рішення Кіровоградської міської ради  «Про затвердження Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення м. Кіровограда на 2016-2018 роки» у закладі було проведено ремонт додатково орендованих приміщень, площею  411,4 м2.

Після закінчення ремонту у закладі було відкрито актову залу, спортивний зал для занять ЛФК, кімнату сенсорної інтеграції, масажний кабінет, кабінет музичної терапії та кабінет вчителя-реабілітолога.

У січні 2019 року у закладі відкрито четверту групу денного догляду та групу соціального патронажу.

Штатна чисельність працівників Центру, станом на 01 січня           2019 року, становить 27 штатних одиниць.

За підтримки Кіровоградської обласної адміністрації, Міської ради            м. Кропивницького Фортечної районної у м. Кропивницькому ради у грудні 2017 року було придбано спеціальний автобус, який щодня підвозить дітей до місця розташування Центру від місця проживання та у зворотному напрямку.

З метою використання в практичній роботі набутого досвіду, створено офіційний сайт Центру, який розміщено на сайті Фортечної районної у                      

3

м. Кропивницькому ради, де можна ознайомитись з діяльністю Центру та нормативно-правовою базою з питань надання реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю.

Спеціалістами Центру постійно проводяться заходи щодо забезпечення права дітей з інвалідністю на реабілітацію з метою їх подальшої інтеграції в дитячі колективи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Із загальної кількості дітей з інвалідністю, що отримують реабілітаційні послуги у Центрі, 37 дітей відвідує дошкільні і загальноосвітні навчальні заклади нашого міста. Постійно проводиться робота щодо залучення дітей до навчання у загальноосвітніх закладах.

 

Директор комунального закладу

«Центр комплексної реабілітації

для дітей з інвалідністю Фортечної

районної у місті Кропивницькому ради»                                             Л. Місюня

                                                                                                       

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада