Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

радської області

РІШЕННЯ

 

 

від  26  квітня  2017  року                                                               № 38

 

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

           Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

 

ВИРІШИВ :

           1. Погодити переоформлення особового рахунку трикімнатної квартири № 65 по вул. В***, 28, корп. 2, житловою площею – 47,92 кв. м (загальною – 63,66 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Д*** М** М** (копія свідоцтва про смерть серія І-** № *** від 10 жовтня 1997 року) на доньку М*** О** М** за згодою усіх дорослих членів сім’ї, від імені неповнолітніх дітей згода М*** О.М., як їх законного представника, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 28 безерня 2017 року    з М*** О.М.

Склад сім’ї – 4 особи.

 

           2. Погодити переоформлення особового рахунку двохкімнатної квартири № 48 по вул. В***, 14, корп. 2, житловою площею – 30,95 кв. м       (загальною – 46,86 кв.м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку із смертю основного квартиронаймача Б*** І** П** (копія свідоцтва про смерть серія І-** № ****** від 01.03.2017 року) на сина Б*** В** С** згідно з договором найму жилого приміщення від 28.03.2017 року  з Б*** В.С.

           Склад сімї – 1 особа.

 

                  Голова районної у місті ради                                                    О.Кришко           

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада