Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 33

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

                                                      Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19 травня 2015 року                                                                                 № 33

Про переоформлення особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 4» Кіровоградської

міської ради»

 

         Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради»,  заяви і  документи  громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що  знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради», виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити переоформлення особового  рахунку двокімнатної квартири  №  89 по вул. Космонавта Попова, 15/18, житловою площею – 27,01 кв. м (загальною – 47,92 кв. м), з усіма  комунальними послугами, за згодою сторін з основного квартиронаймача Сєдової Ганни Миколаївни на племінницю Салієнко Віту Вікторівну за згодою усіх дорослих членів сім’ї та від імені неповнолітньої дитини згода Салієнко В.В., як її законного представника, та згідно з договором найму жилого приміщення від 14 квітня 2015 року з Салієнко В.В.

Склад сім’ї - 4 особи.

 2. Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири  №  73 по вул. Космонавта Попова, 24, корп. 1,  житловою  площею – 27,01 кв. м  (загальною –   47,20 кв. м), з усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Царенко Любові Дмитрівни (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № 196794 від 21 жовтня 2014 року) на сина Царенко Юрія Андрійовича та згідно  з договором найму жилого приміщення від 08 квітня 2015 року  з Царенком Ю.А.

Склад сім’ї - 1 особа.

 

 

Голова  районної у місті ради                                                  С. Горбовський

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада