Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

рішення № 32

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 квітня 2019 року                                                                          № 32

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 18

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від                         10 червня  2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», розглянувши заяву гр. Ф** В.І. від 19 *** 2019 року                                   вх. №  Ф - ** о/п, згоду квартального комітету № 18 Фортечного району                        м. Кропивницького (протокол № 174 від 19 ** 20** року),                      виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  18 Фортечного району м. Кропивницького  квартиру № 1 житлового будинку                  № ** по вул. Г**у м. К**, яка на праві приватної власності належить гр. Ф** В** І**, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від *** року №***.

 

          2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб О.В.) довести це рішення до відома голови квартального комітету            № 18  Фортечного  району м. Кропивницького Музиченко Н.І.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб Т.В.) довести це рішення до відома заявника.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                     О. Кришко

 

 

 

Голуб Т.В. 22 97 79

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада