Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

 У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  17 березня 2016 року                                                                           № 31

 

Про затвердження Положення про

комунальний заклад «Центр соціальної

реабілітації (денного перебування)

дітей-інвалідів Кіровської районної

у м. Кіровограді ради»

 

         Керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 3, 10, 11 та 37 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», наказом Міністерства соціальної політики України від 15 серпня 2013 року № 505 «Про затвердження Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» (зі змінами), районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Затвердити Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради», що додається.

         2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення районної у місті ради:

         від 04 лютого 2014 року № 193 «Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»;

         від 18 червня 2015 року № 247 «Про внесення змін до Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

         3. Пункт 2 даного рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

 

Голова районної у місті ради                                                                  О.Кришко

ДОДАТОК

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада