Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 30

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 квітня  2015 року                                                      № 30

Про приєднання квартири №3

у будинку №11 по

вул. Ч***

до квартального комітету № 18

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 29 грудня 2010 року № 65 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам  шостого скликання та їх виконавчим органам" (зі змінами та доповненнями), розглянувши заяву громадянки К*** Л.І., згоду квартального комітету № 18 Кіровського району м.Кіровограда, виконком районної у місті ради 

В И Р І Ш И В:

  1. Приєднати до квартального комітету № 18 Кіровського району м.Кіровограда квартиру № 3 у будинку № 11 по вул. Ч*** у м.Кіровограді, яка на праві приватної власності належить у рівних частках кожному: К*** Л.І. та К***Т.А., за згодою  усіх дорослих членів сім’ї та від імені неповнолітньої дитини згода К*** Л.І. як законного її представника, а також  згідно  з договором  купівлі-продажу  від  13 березня 2015 року (серія *** 8****0).

       2. Організаційному відділу виконкому  (Мазур) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету №18 Кіровського району м.Кіровограда. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                            С. Горбовський 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада