Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання дозволу опікуну Борисову Д.С. на виконання дій в інтересах недієздатного Томашевського Л.О.

 У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від „____” березня 2017 року                                                                      №28

 

Про надання дозволу опікуну

Борисову Д.С. на виконання дій

в інтересах недієздатного

Томашевського Л.О.

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34, статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 20 лютого 2017 року № 3), розглянувши заяву опікуна Борисова Д. С., виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну Борисову Денису Сергійовичу зняти з реєстрації місця проживання недієздатного Томашевського Леоніда Олександровича за адресою: м. Кропивницький, пров. Мирний, буд.25.

2. Зобов’язати опікуна Борисова Дениса Сергійовича зареєструвати місце проживання підопічного Томашевського Леоніда Олександровича за адресою: м. Кропивницький, вул. Ударна, буд. 6/66, та надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії документів, що підтверджують факт реєстрації недієздатного в місячний термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 Голова районної у місті ради                                                       О.Кришко

 

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада