Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №26

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від « 05»  квітня  2018 року                                                                 26

Про результати роботи районної комісії з  

питань розгляду заяв членів сімей загиблих

військовослужбовців та інвалідів про виплату

грошової компенсації при виконавчому

комітеті Фортечної районної

у м. Кропивницькому ради

 

         Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року  № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про результати роботи районної комісії з питань розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про результати роботи районної комісії з питань розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради  взяти до уваги.

 

         2. Роботу районної комісії з питань розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради вважати такою, що відповідає вимогам чинного законодавства України.

 

Голова районної у місті ради                                                                 О.Кришко

 

Дряпак 37 12 93

 

 

         

 І Н Ф О Р М А Ц І Я

про результати роботи районної комісії з питань розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації при виконавчому комітеті Фортечної районної

у м. Кропивницькому ради за 2017 рік

 

           Районну комісію з питань розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації при виконавчому комітеті Фортечної районної  у м. Кропивницькому ради                  (далі - районна комісія) утворено 09 листопада 2016 року рішенням виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

 

           У своїй діяльності районна комісія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Порядком та Умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів її сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719, а також Положенням про району комісію з питань розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації  при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

           Завданням  районної комісії є розгляд заяви про призначення грошової компенсації члена сім'ї загиблого військовослужбовця, інваліда (далі – заявника) або їх уповноваженої  особи особисто поданої до органу соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку осіб та акту обстеження матеріально-побутових умов.

           З метою виконання визначених повноважень районною комісію здійснювалася відповідна робота.

           Протягом 2017 року відбулось одне засідання районної комісії, розглянуто одну заяву від інваліда війни стосовно призначення грошової компенсації для отримання житла, яку вирішено позитивно, та             призначено заявнику грошову компенсацію для придбання житла у розмірі           903 003,45 грн., яку він отримав, та придбав житло відповідної вартості.

 

 

2

            Всю роботу районної комісії за звітний період було направлено на неухильне дотримання вимог законодавства України щодо посилення соціального захисту осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

 

 

 

Начальник   управління соціального

захисту  населення  виконавчого  комітету                                           М.Бринза  

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада