Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №25

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від „05” квітня 2018 року                                                                  №25

 

Про роботу адміністративної

комісії при виконавчому комітеті

районної у місті ради у 2017 році

 

        Керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконкому Голуб Т.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2017 році, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету Голуб Т.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2017 році взяти до уваги.

 

         2. Роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2017 році визнати такою, що відповідає вимогам  адміністративного законодавства.

 

         3. Голові адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради Закаблуковському В.О. направити листи на ім’я:

 начальника спецінспекції Міської ради м. Кропивницького                     Максюти А.В. щодо складення протоколів про адміністративні правопорушення у відповідності  до  паспортних даних осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності;

 начальника Фортечного відділу державної виконавчої служби  міста Кропивницького Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області   Федотова С.В. щодо контролю за своєчасним та якісним виконанням державними виконавцями Фортечного відділу ДВС постанов  адміністративної комісії при  виконавчому комітеті  Фортечної районної у  м. Кропивницькому ради.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

 

 

Голуб  22 97 79

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фортечної  районної у м. Кропивницькому ради у 2017 році

 

         Відповідно до повноважень, визначених Міською радою                                   м. Кропивницького районним у місті радам, при виконавчому комітеті районної у місті  ради діє адміністративна комісія, яка розглядає справи про адміністративні правопорушення, віднесені чинним законодавством до її компетенції, забезпечує своєчасне, всебічне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та застосовує до осіб, винних у їх вчиненні, передбачені законом адміністративні стягнення.

 

У своїй діяльності адміністративна комісія керується Конституцією України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою міста Кіровограда, затверджених рішенням  міської ради від 05 червня 2012 року № 1710, Положенням про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Фортечної  районної у  м. Кропивницькому ради.

 

Протягом 2017 року засідання адміністративної комісії проводились згідно з планом, двічі на місяць. Розглянуто 362 адміністративні справи   за порушення статті 152  Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

 

За адміністративними матеріалами, які надійшли до адміністративної комісії, притягнуто до відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на 191 особу, оголошено усне зауваження – 171 особі. Загальна сума накладених адміністративною комісією штрафів склала 102340 грн.,  надійшло до районного у місті бюджету - 17340 грн.

 

         Основними завданнями адміністративної комісії є виховання громадян, керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців у дусі неухильного додержання законів, чесного ставлення до громадського обов’язку, поваги до прав, честі і гідності громадян, а також запобігання вчиненню правопорушень, встановлення відповідальності в межах санкцій статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 Дотримання мешканцями Фортечного  району м. Кропивницького Правил благоустрою міста створить сприятливі умови для життєдіяльності, санітарного та епідеміологічного благополуччя мешканців цілого міста.

 

 

 

Завідувач відділу кадрового

та правового забезпечення виконкому                                                Т. Голуб

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада