Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про організацію харчування у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

 Проект

 

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 листопада 2015 року                                                                        № 259

 

Про організацію харчування у

комунальному закладі «Центр соціальної

реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів

Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

 

Керуючись статтею 41, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 20 Закону України «Про реабілітацію інвалідів», Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2010 року №953 «Про встановлення норм харчування на підприємствах, в організаціях та установах сфери управління Міністерства праці та соціальної політики», враховуючи рішення Кіровської районної у місті Кіровограді ради  від 19 квітня 2013 року № 171 «Про організацію харчування у відділенні денного перебування дітей-інвалідів комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у          м. Кіровограді ради» та від 14 жовтня 2015 року № 223 «Про внесення змін до структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у          м. Кіровограді ради», районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Організувати у межах виділених бюджетних асигнувань:

1) Харчування дітей-інвалідів у групах денного перебування відділень соціальної та психолого-педагогічної реабілітації (обід, полуденок) із розрахунку до 22 грн. на одну дитину.

2) Харчування дітей-інвалідів, які відвідують відділення соціальної та психолого-педагогічної реабілітації за індивідуальним графіком (обід) із розрахунку до 16 грн. на одну дитину.

 

3. Директору комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Заботкіній Г.І. забезпечити організацію харчування в межах асигнувань, що передбачаються на утримання комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у          м. Кіровограді ради».

 

4. Рішення двадцятої позачергової сесії від 19 квітня 2013 року № 171 «Про організацію харчування у відділенні денного перебування дітей-інвалідів комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»» вважати таким, що втратило чинність.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради з питань соціального захисту населення (Волкожа).

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                      С.Горбовський

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада