Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про внесення змін до Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Кіровської районної у м. Кіровограді ради

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА  РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від „____” березня 2017 року                                                                     №25

 

Про внесення змін до Положення

про опікунську раду при виконавчому

комітеті Кіровської районної у

м. Кіровограді ради

 

Керуючись статтями 52, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 23 грудня 2016 року № 83 "Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету" та розпорядження голови районної у місті ради від 05 січня 2017 року "Про зміну назви районної у місті ради та її виконавчого комітету", виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В :

Внести зміни до Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Кіровської районної у м. Кіровограді ради, затвердженого рішенням Кіровської районної у м. Кіровограді ради від  30 березня 2012 року № 36 "Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її складу", а саме: 

слова "Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Кіровської районної у м. Кіровограді ради" у всіх відмінках замінити відповідно словами "Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради" у відповідних відмінках.

  

Голова районної у місті ради                                                                        О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада