Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №23

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                               

від «05» квітня 2018 року                                                                     23

 

Про переоформлення особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Міської ради

міста Кропивницького»

           Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 3»  Міської ради міста Кропивницького»,  заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Міської ради міста Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ:

           1. Погодити  переоформлення   особового  рахунку на трикімнатну квартиру № ** по вул. В** **, житловою  площею -                                    36,90 кв.м (загальною - 61,80 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача П** М** О**,  копія  свідоцтва про смерть  (серія І-**  **  від     ** 2017 року) на дружину П** Н** І** за згодою дорослих членів сім’ї, а також згідно з договором  найму жилого приміщення від ** 2018 року з  П** Н.І.

Склад сім’ї – 2 особи.

           2. Погодити  переоформлення   особового  рахунку на двокімнатну квартиру № 50 по вул. Є**,   житловою  площею -    36,90 кв.м (загальною - 43,91 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Г**  І** Г**,  копія  свідоцтва про смерть  (серія І-**  № ** від ***    2017    року)    на    сина    Г**    О**      Ю**,

 

2

згідно з договором  найму жилого приміщення  від   19 лютого 2018 року з  Г** О.Ю.

Склад сім’ї – 1 особа.

 

           3. Погодити  переоформлення   особового  рахунку на двокімнатну квартиру № ** по вул. С** 11,   житловою  площею - 32,10 кв.м (загальною - 44,40 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача М** О** М**,  копія  свідоцтва про смерть  (серія І-**      № **   від  ** 2018 року) на доньку Р** К** А**,  згідно з договором  найму жилого приміщення  від   ** 2018 року з    Р** К.А.

Склад сім’ї – 1 особа.

 

           4. Погодити  переоформлення   особового  рахунку на трикімнатну квартиру № ** по вул. Ш** 12, житловою  площею -                                        39,76 кв.м (загальною - 56,20 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Ш** О** С** копія  свідоцтва про смерть  (серія І-**  № **  від ** 2017 року) на доньку Л** О** О** за згодою дорослих членів сім’ї, та від імені неповнолітнього згода Л** О** О**,  а  також згідно з договором  найму жилого приміщення від  **2018 року з  Л** О.О.

Склад сім’ї – 3 особи.

 

         5.  Погодити  переоформлення   особового  рахунку на трикімнатну квартиру № ** по вул. П** **, житловою площею -       25,70 кв.м (загальною - 43,90 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача  Щ** І** В***     копія    свідоцтва   про   смерть    (серія І-**  № **   від 09 серпня 2017 року) на племінницю Щ** А** В** за згодою дорослих членів сім’ї,   згідно  з договором  найму жилого приміщення    від  01 лютого 2018 року з  Щ** А.В.

Склад сім’ї – 2 особи.

 

 

 

Голова  районної у місті ради                                                                О. Кришко

 .

 

 

 

 

Довгаль О.В. 56 54 85

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада