Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №232

 У К Р А Ї Н А 

                     КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДАОННА У М. АД

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

 
Р І Ш Е Н Н Я

від 28 січня 2015 року                                                                                      № 232 

Про умови оплати праці
голови Кіровської районної
у м. Кіровограді ради
Горбовського С.В. у 2015 році 

          Відповідно до  статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  постанови Кабінету Міністрів України від  9 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, районна у місті рада 

В И Р І Ш И Л А: 

         1. Встановити  у 2015 році голові Кіровської районної у м. Кіровограді  ради  Горбовському С.В.  премію відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі виконавчого комітету районної у місті ради та економії коштів на оплату праці, але не менш як 10 відсотків посадового окладу. 

         2. Надати голові Кіровської районної у м. Кіровограді  ради Горбовському С.В. у 2015 році матеріальну допомогу для оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду заробітної плати. 

         3. Завідувачу бухгалтерсько-господарського відділу виконкому – головному бухгалтеру Біленькому В.М. вказані вище нарахування проводити з 01 січня 2015 року. 

         4. Визнати   таким,   що   втратило   чинність,   рішення   районної   у    місті   ради від 05 червня 2014 року № 212 „Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м.Кіровограді ради Горбовського С.В. у 2014 році”.

 

Голова районної у місті ради                                                              С. Горбовський

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада