Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №212

                                      

У К Р А Ї Н А 

КІРОВСЬКА  РАЙОННА  У  МІСТІ  КІРОВОГРАДІ  РАДА 

ДВАДЦЯТЬ ДЕВЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

від „05червня 2014 року                                                           №212

 

Про умови оплати праці
голови Кіровської районної
у м. Кіровограді ради
Горбовського С.В. у 2014 році 

          Відповідно до  статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  постанови Кабінету Міністрів України від  9 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, районна у місті рада 

В И Р І Ш И Л А: 

         1. Встановити  у 2014 році голові Кіровської районної у м. Кіровограді  ради  Горбовському С.В.  премію відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі виконавчого комітету районної у місті ради та економії коштів на оплату праці, але не менш як 10 відсотків посадового окладу. 

         2. Надати голові Кіровської районної у м. Кіровограді  ради Горбовському С.В. у 2014 році матеріальну допомогу для оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду заробітної плати. 

         3. Завідувачу бухгалтерсько-господарського відділу виконкому – головному бухгалтеру Біленькому В.М. вказані вище нарахування проводити з 8 травня 2014 року.

         4. Визнати   таким,   що   втратило   чинність,   рішення   районної   у    місті   ради від 04 лютого 2014 року № 198 „Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м.Кіровограді ради Рацула О.А. з 2014 року”. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                              С. Горбовський

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада