Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про переоформлення особових рахунків на квартиру громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

рада Кіро  радсої області

РІШЕННЯ

 

від  «28»  березня  2017  року                                                               № 21

 

Про переоформлення особових рахунків на квартиру громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

           Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

 

ВИРІШИВ :

           Погодити переоформлення особового рахунку трикімнатної квартири № 16 по вул. А***, 25/6, житловою площею – 39,83 кв. м (загальною – 55,87 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача К*** М*** О*** (копія свідоцтва про смерть серія І-ОЛ № 236351 від 04 січня 2017 року) на доньку Л*** Н*** М*** за згодою усіх дорослих членів сім’ї, від імені неповнолітньої дитини згода Л*** Н.М., як її законного представника, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 10 безерня 2017 року з Л*** Н.М.

Склад сім’ї – 4 особи.

 

 Голова районної у місті ради                                                        О.Кришко          

 

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада