Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2018 році

 

УКРАЇНА

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «26» березня 2019 року                                                                  20

 

Про роботу адміністративної

комісії при виконавчому комітеті

районної у місті ради у 2018 році

 

        Керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконкому Голуб Т.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у       2018 році, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету Голуб Т.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2018 році взяти до відома.

 

         2. Роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2018 році визнати такою, що відповідає вимогам  адміністративного законодавства України.

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голуб  22 97 79

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фортечної  районної у м. Кропивницькому ради  у 2018 році

         Відповідно до статті 215 Кодексу України про адміністративні правопорушення та повноважень, визначених міською радою районним у місті радам, при виконавчому комітеті районної у місті ради створена та діє на громадських засадах адміністративна комісія.

У своїй роботі адміністративна комісія керується Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою міста Кіровограда, затвердженими рішенням міської ради від 05 червня 2012 року № 1710, Положенням про адміністративну комісію при виконавчому комітеті районної у  місті ради.

Адміністративна комісія розглядає справи про адміністративні правопорушення, віднесені чинним законодавством до її компетенції, забезпечує своєчасне, всебічне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та застосовує до винних осіб адміністративні стягнення у межах санкцій статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, у 2018 році проведено 20 засідань адміністративної комісії.

Кількість протоколів, які надійшли до розгляду адміністративної комісії - 402,  розглянуто 354 адміністративні справи, з них: одна справа - за статтею 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення Правил користування житловими будинками); 349 справ - за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів);                     4 справи - за статтею 212-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (несвоєчасна реєстрація народження дитини).

Притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу - 187 осіб, звільнено від адміністративної відповідальності з оголошенням усного зауваження - 104 особи, закрито у зв’язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення - 63 справи, повернуто без розгляду - 48 адміністративних протоколів у зв’язку з їх неналежним оформленням. Загальна сума накладених штрафів склала 82620 грн., сплачено добровільно та надійшло до районного у місті бюджету - 28390 (у порівнянні  з 2017 роком - 17340 грн.).

         В судовому порядку скасована одна постанова адміністративної комісії.

Таким чином, основним завданням адміністративної комісії є виховання громадян, керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців у дусі неухильного додержання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Кіровограда, чесного ставлення до громадського обов’язку, поваги до прав, честі і гідності громадян, та запобігання вчиненню нових адміністративних правопорушень мешканцями нашого району.

 

Завідувач відділу кадрового

та правового забезпечення виконкому                                                Т. Голуб

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада