Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №19

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 лютого 2021 року                                                       19

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 33

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від                         10 червня 2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяву  гр. Г.Л* від 19 січня 2021 року                               вх. № Л-* о/п, згоду квартального комітету № 33 Фортечного району                                 м. Кропивницького (витяг з протоколу № 13 від 15 січня 2021 року), виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє квартальний комітет № 33 Фортечного району м. Кропивницького,  квартиру № * житлового будинку              № * по провулку К* у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. Л*, згідно зі свідоцтвом про право власності від 02 жовтня 2020 року № *.

                                              

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (АБРАМОВА) довести це рішення до відома голови квартального комітету               № 33 Фортечного  району м. Кропивницького Л.БУЯКОВОЇ.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (ГОЛУБ) довести це рішення до відома заявника.

 

 

Голова районної у місті ради                     Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

Тетяна  ГОЛУБ 32 13 83

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада