Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 180

 

 

У К Р А Ї Н А

 

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07  березня 2019  року                                                                   180

 

Про  депутатський запит

депутата районної у місті

ради Рихлицького О. І.

від 07 березня 2019 року №5

 

         Керуючись частинами сьомою та восьмою  статті 49, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 109, 110, 111 Регламенту Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання, розглянувши депутатський запит депутата районної у місті ради   сьомого скликання Рихлицького О. І. від 07 березня 2019  року № 5,   районна у місті рада

 

                                                       В И Р І Ш И Л А:

 

1. Підтримати депутатський запит  депутата районної у місті ради сьомого скликання Рихлицького О. І.  від 07 березня 2019  року № 5 (додається).

 

2. Організаційному відділу виконкому (Голуб) направити депутатський запит депутата районної у місті ради Рихлицького О. І.  міському голові м. Кропивницького Райковичу А.П. та начальнику Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Козьякову Р. С. для вирішення питання по суті, інформування районної у місті ради та депутата районної у місті ради в термін відповідно до чинного законодавства.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

 

ДЕПУТАТ

ФОРТЕЧНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Рихлицький Олександр Іванович


 

 

Міському голові міста Кропивницького

Райковичу А. П.

 

Начальнику Головного управління Національної поліції  в Кіровоградській області

Козьякову Р.С.

 

Депутатський запит!

До мене, як до депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради  сьомого скликання, неодноразово зверталися жителі Фортечного району, особливо водії зі скаргами, на те, що через місто Кропивницький постійно рухаються великогабаритні та великовагові вантажівки, зокрема транзитний транспорт. Крім того, далекобійники використовують міські вулиці для відстою своїх вантажівок, чим спричиняють незручності водіям, пішоходам та громадському транспорту. Слід також зазначити, що великоваговий транспорт зазвичай порушує норми максимальної дозволеної ваги ТЗ. Саме великоваговий транспорт завдає найбільшої шкоди дорожньому покриттю та створює незручності для жителів будинків, які знаходяться в безпосередній близькості до автомобільних доріг.

Прошу Вас в найкоротший термін заборонити рух транзитного вантажного автомобільного транспорту територією фортечного району  м. Кропивницького. Встановити пропускний режим для транспорту, що обслуговує підприємства у м. Кропивницькому. Головному управлінню Національної поліції в Кіровоградській області забезпечити контроль за виконанням ПДР та встановлених обмежень.

Згідно частини 4 статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  прошу надати відповідь особисто мені – депутату районної у місті ради та до організаційного відділу виконавчого комітету Фортечної  районної у м. Кропивницькому  ради (вул. Гоголя, 28).

 

З повагою,

депутат Фортечної

 

районної у м. Кропивницький ради                                               Рихлицький О. І.  

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада