Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 179

 

 

                                                                                                        У К Р А Ї Н А

 

    

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

 

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21 грудня  2018 року                                                              № 179

 

Про дострокове припинення

повноважень депутата Фортечної

районної у місті Кропивницькому ради

сьомого скликання

 

Керуючись пунктом 2 частини другої статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», частиною першою статті 49,  статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи заяву депутата районної у місті ради сьомого скликання Сидоренка О. Г. від  18 грудня  2018 року, районна у місті рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання Сидоренка Олексія Григоровича, обраного в багатомандатному виборчому окрузі від Кіровської районної організації політичної партії всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

 

2. Організаційному відділу виконкому (Голуб) направити це рішення Кіровській районній у місті Кіровограді виборчій комісії Кіровоградської області для проведення заміщення депутата.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради сьомого скликання з  питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

Голова районної у місті ради                                                           О. Кришко

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада