Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 171

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА
 

ДВАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 
 

від  19  квітня 2013 року                                                                                   № 171

 

Про організацію харчування у відділенні

денного перебування дітей-інвалідів

комунального закладу «Центр соціальної

реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів

Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

 

           Керуючись статтею 41, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 20 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України»,  постановою  Кабінету Міністрів України   від 20 жовтня 2010 року № 953 «Про встановлення норм харчування на підприємствах, в організаціях та установах сфери управління Міністерства праці та соціальної політики», районна у місті рада

 
В И Р І Ш И Л А:
 

1. Організувати дворазове харчування (обід, полуденок) для дітей-інвалідів, які обслуговуються (проходять реабілітацію) у відділенні денного перебування комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

 
2.     Встановити суму видатків на харчування однієї дитини до 15 грн. на день.
 

3.     Директору комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Заботкіній Г.І. забезпечити організацію харчування з дотриманням натуральних норм харчування дітей-інвалідів в межах асигнувань, що передбачаються на утримання комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»           на 2013 рік.

 

4.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісіюрайонної у місті ради з питань соціального захисту населення (Волкожа).

 
 

Голова районної у місті ради                                                                         О. Рацул

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада