Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 170

 У К Р А Ї Н А

 
 
КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА
 
ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


Р І Ш Е Н Н Я

 

від  26  лютого 2013 року                                                                        № 170

 

Про внесення змін у додаток до

рішення районної у місті ради

від 22 лютого 2011 року № 40

 

Керуючись статтею 54, пунктом 3 частини 6 статті 55, частиною                   1 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року   № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної у м. Києві та Севастополі державних адміністрацій», враховуючи службову записку начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. від 25 лютого 2013 року,  районна у місті рада

 
В И Р І Ш И Л А:
 

1. Внести зміни у додаток до  рішення районної у місті ради від 22 лютого                2011 року № 40 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Кіровської районної у м. Кіровограді  ради та її виконавчого комітету,  виконавчих органів Кіровської  районної  у  м. Кіровограді ради», а саме:

 

у пункті 8 додатка в колонці «Апарат Кіровської районної у                      м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету, виконавчі органи Кіровської районної у м. Кіровограді ради» слова «Управління праці та соціального захисту населення (юридична особа)» замінити на слова «Управління соціального захисту населення (юридична особа)».

 

2. Це рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради у новій редакції.

 
 

Голова районної у місті ради                                                                              О.Рацул

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада