Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №16

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «19» лютого 2019 року                                                                    № 16

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № **

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від 10 червня                  2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у                          м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», розглянувши заяву гр. М** Р.Ю. від 19 грудня 2018 року вх. №  М-1856 о/п, рішення Кіровоградської міської ради від 23 січня 2018 року № 21 «Про зняття з балансу приватизованого житла», згоду квартального комітету № 20 Фортечного району  м. Кропивницького (протокол від 11 грудня 2018 року № 18), виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  ** Фортечного району м. Кропивницького  квартиру № ** житлового будинку                  № ** по вулиці О** О**, у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. М** Р** Ю**, згідно з договором купівлі-продажу від 22 квітня **року № **.

 

          2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб О.В.) довести це рішення до відома голови квартального комітету № **  Фортечного  району м. Кропивницького Коломієць О.В.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб Т.В.) довести це рішення до відома заявника.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                          О. Кришко

Голуб Т.В. 22 97 79

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада