Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 168

  

У К Р А Ї Н А
 
КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

                                                                             

 

ДЕВЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ  

 

Р І Ш Е Н Н Я

 
від  26   лютого 2013 року                                                                              № 168
 
Про надання дозволу на
використання коштів
 

         Керуючись статтями 41, 59, 61 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 13 Бюджетного кодексу України, рішенням районної у місті ради від 26 лютого 2007 року  № 115 "Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за оренду комунального майна, що належить територіальній громаді Кіровського району  м. Кіровограда", враховуючи службові записки начальника фінансового відділу районної у місті ради Соловйової Н.Л.  та головного спеціаліста бухгалтерсько - господарського відділу виконкому Назарова С.О. від 8 лютого  2013 року про виділення  зі спеціального реєстраційного рахунку коштів на утримання, ремонт та придбання  оргтехніки,  районна у місті рада

 
В И Р І Ш И Л А:
 

1. Дозволити виконавчому комітету Кіровської районної у                       м. Кіровограді ради використати кошти, які надійшли на спеціальний реєстраційний рахунок у вигляді орендної плати за використання приміщення по вул. Героїв Сталінграда,7а, у розмірі 28000 (двадцять вісім тисяч) гривень на утримання, ремонт та  придбання оргтехніки для фінансового відділу і виконавчого комітету районної у місті ради.

 

2. Бухгалтерсько – господарському відділу виконкому (Біленький) виділені кошти використати за призначенням.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету , фінансів та інвестицій (Зайченко).

 
 
 

Голова районної  у місті ради                                                                       О. Рацул

 
 
 
 
 
2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада