Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 161

 

                            

 

                                                          У К Р А Ї Н А                                            

      

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ДЕВЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 27 вересня  2018 року                                                                № 161

 

Про затвердження Статуту

комунального підприємства

«Парк культури і відпочинку

«Дендропарк - 2018» Фортечної

районної у м. Кропивницькому ради

у новій редакції

 

         Керуючись статтями 140, 144 Конституції України, пунктом 2 статті 41, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 9, 15 - 17 Закону України « Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації  від 19 травня 2016 року № 216-р «Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону Пропаганди їхньої символіки»,  розпорядження Кіровоградського міського голови від 19 лютого 2016 року  № 24 «Про перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки міста», рішення районної у місті ради від 23 грудня 2016 року № 83 «Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету»,  районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Внести зміни до найменування юридичної особи «Комунальне підприємство «Парк культури і відпочинку 50 - річчя Жовтня», змінивши його на «Комунальне підприємство «Парк культури і відпочинку «Дендропарк - 2018» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».

 

         2. Внести зміни до юридичної адреси комунального підприємства «Парк культури і відпочинку 50 - річчя Жовтня» з: «25006 м. Кіровоград, Кіровський район, проспект Правди, 28» на «25009 м. Кропивницький, Фортечний район, вул. Євгена Тельнова, 28».

                                                       

 

                                                        2

 

         3. Затвердити Статут комунального підприємства «Парк культури і відпочинку «Дендропарк - 2018»  Фортечної районної у м. Кропивницькому ради у новій редакції, що додається.

 

         4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Кіровської районної ради м. Кіровограда від 19 лютого 2002 року № 38 «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня».

5. Це рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

 

Голова районної у місті ради                                                                              О. Кришко

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада