Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №15

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від „21” лютого 2017 року № 15

 

Про надання дозволу опікуну

К*** Т.М. на виконання дій

в інтересах недієздатної К*** О.В.

 

 

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34, статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 11 січня 2017 року № 1), розглянувши заяву опікуна К*** Т***М***, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Дозволити опікуну К*** Т*** М***, зняти з реєстрації місця проживання недієздатну К*** О*** В*** за адресою: вул. М***, буд.13, кв.55, м. Кропивницький.

2. Зобов’язати опікуна К*** Т*** М***, зареєструвати місце проживання підопічної К*** О* В** за адресою: т*** С***, буд. 9, м. Кропивницький та надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії документів, що підтверджують факт реєстрації недієздатної в місячний термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

 

 

Голова районної у місті ради О.Кришко

 

 

 

Новікова 37 20 11

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада