Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 151

 
У К Р А Ї Н А
 

 

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У М. КІРОВОГРАДІ РАДА

 

 
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від 11  грудня 2012 року                                                                               № 151
 
Про роботу комунального закладу
 «Центр соціальної реабілітації

(денного перебування) дітей-інвалідів

Кіровської районної у м. Кіровограді

ради»
 

         Відповідно до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Заботкіної Г.І. про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» за період    з 01.03.2012 року по 30.11.2012 року, районна у місті рада

 
В И Р І Ш И Л А:
 

1. Інформацію директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у        м. Кіровограді ради» Заботкіної Г.І. про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» взяти до уваги.

 

 

2. Роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» визнати задовільною.про роботу комунального закладу районної у м. Кіровограді ради.

 

 

         3. Оголосити Подяку директору комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Заботкіній Г.І. за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у розбудову Центру.

 

Голова районної у місті ради                                                                   О.Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада