Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №141

УКРАЇНА
 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У М. КІРОВОГРАДІ РАДА

 
 

П'ятнадцята сесія шостого скликання

 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від 25 вересня 2012 року                                                                           № 141
 
Про внесення змін до Положення
про територіальний центр
соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
Кіровського району м. Кіровограда
 

Керуючись статтями 54, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417 "Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)", враховуючи службову записку заступника начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому – директора територіального центру Берднікова О. А. від 6 вересня 2012 року, районна у місті рада 

 
В И Р І Ш И Л А:
 

1. Внести зміни до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда, затвердженого рішенням районної у місті ради від  7 вересня 2010 року № 386, а саме: 

частину другу пункту 3.7 розділу ІІІ "Умови прийняття на обслуговування та обслуговування громадян" викласти у новій редакції, а саме:

"Тарифи на платні соціальні послуги встановлюються територіальним центром відповідно до чинного законодавства України і затверджуються заступником начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому – директором територіального центру.".

 

2. Це рішення набирає чинності з 1 жовтня 2012 року.

 

Голова районної у місті ради                                                                     О. Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада