Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №13

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 16 лютого 2021 року № 13

 

Про роботу відділу ведення

Державного реєстру виборців

виконавчого комітету у 2020 році

 

Керуючись частиною другою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши інформацію завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому А.ЛЮНЕНКА про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому у 2020 році, виконком районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому А.ЛЮНЕНКА про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому у 2020 році взяти до уваги.

 

2. Роботу відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому у 2020 році визнати такою, що відповідає вимогам чинного законодавства України.

 

 

 

 

Голова районної у місті ради Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій Люненко 32 32 57

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

виконкому у 2020 році

 

 

У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому (далі - відділ) використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему (далі - АІТС “ДРВ”), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог статті 70 Конституції України.

Основними завданнями відділу є:

ведення персоніфікованого обліку виборців;

складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.

Станом на 31 грудня 2020 року в АІТС “ДРВ” Фортечного району міста Кропивницького значаться:

  виборців — 125035,

  виборців, які мають виборчу адресу — 119184,

  виборців, які не мають виборчої адреси — 5051,

  померлих — 10431,

  недієздатних — 132,

  нездатних самостійно пересуватись — 431,

  вулиць — 456,

  будинків — 15043.

За період з січня по грудень 2020 року на виконання статті 22 Закону України „Про Державний реєстр виборців” та пункту 5 частини другої статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” відділом здійснено 12 щомісячних періодичних поновлень.

У процесі періодичних поновлень бази даних Державного реєстру виборців (далі - база даних Реєстру) відділом від суб’єктів подань було отримано та оброблено 324 вхідних відомостей про виборців, а саме:

Фортечного районного відділу у місті Кропивницькому Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області — 60;

Департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького — 36;

виконавчого комітету Новенської селищної ради — 36;

Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України48;

Кіровського районного суду міста Кіровограда — 24;

військових частин — 48;

управління соціального захисту населення виконкому — 12;

Кропивницького міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб — 24.

 

2

Загалом внесено зміни до 15056 записів АІТС “ДРВ”:

  зареєстровано — 5481,

  знято з реєстрації — 4144,

  змінено прізвище, ім’я, по батькові— 1329,

  включено до бази даних Реєстру (виповнилося 18 років) — 1332,

  померло — 2181,

  прибуло до військових частин — 33,

  вибуло з військових частин — 94,

  визнано недієздатними — 12,

  поновлено дієздатність — 1,

  набули громадянства — 1,

  припинено громадянство — 2,

  змінено місце або дату народження — 394,

  встановлено відмітку нездатності самостійно пересуватися — 1,

  зареєстровано за юридичною адресою закладу29,

  знято з реєстрації за юридичною адресою закладу — 22.

Протягом 2020 року у базі даних Реєстру керівником відділу на виконання статті 16 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було проведено 911 наказів, з яких 231 – про внесення запису до бази даних, 585 – про внесення змін до персональних даних виборців та 95 – про знищення запису у базі даних. Також за 225 наказами керівника відділу було внесено зміни у виборчі адреси виборців за зверненнями інших відділів ведення Державного реєстру виборців. За вказаний період до Управління державної міграційної служби України в Кіровоградській області та органів реєстрації спеціалістами відділу було підготовлено та направлено 66 запитів щодо уточнення персональних даних виборців відносно 8199 осіб та виконано відповідні дії у базі даних Реєстру. Проведення заходів щодо усунення можливих кратних включень надало можливість відділу 12 разів знищити записи про кратні включення виборців.

У 2020 році під час проведення уточнення відомостей бази даних Реєстру станом на 31.12.2020 року до відділу звернулося 422 виборця з заявами, з яких 43 – щодо змін у персональних даних, 37 – щодо включення до Реєстру, 241 – щодо зміни виборчої адреси, 101 – щодо включення до Реєстру виборців. За отриманими заявами уточнено персональні дані виборців, проведено актуалізацію бази даних Реєстру.

Верховна Рада України Постановою від 15.07.2020 року № 795-ІХ “Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році” призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2020 року.

Згідно зі ст.194 Виборчого Кодексу чергові місцеві вибори проводяться одночасно на всій території України в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень рад, голів, старост села, селища, обраних на попередніх чергових місцевих виборах. Тому, спеціалістами відділу було вчасно виконано всі вимоги Центральної виборчої комісії щодо ведення бази даних Реєстру. Підготовлено та передано до дільничних виборчих комісій попередні й уточнені списки

3

виборців для проведення голосування.

З метою уточнення списків виборців, керуючись ст.42-43 Виборчого Кодексу, для кожної із 68 звичайних виборчих дільниць, створених у межах Фортечного району міста Кропивницького, спеціалістами відділу було виготовлено та надано дільничним виборчим комісіям іменні запрошення виборцям.

Відповідно до ст.28 Закону України “Про Державний реєстр виборців” та ст.44 Виборчого Кодексу дільничними виборчими комісіями після встановлення підсумків голосування до відділу було передано відомості про зміни, внесені до уточнених списків виборців на звичайних виборчих дільницях, які дали змогу внести зміни у 55 записів про виборців.

Відповідно до ст.45 Виборчого Кодексу до бази даних Реєстру внесено відповідні службові відмітки щодо осіб, включених до списків виборців на спеціальних виборчих дільницях, які не голосували за своїми виборчими адресами, а також на підставі отриманих відомостей від дільничних виборчих комісій щодо внесення змін до списку виборців та заяв виборців спеціалістами відділу внесено відповідні службові відмітки до бази даних Реєстру, про що, за день до виборів, було повідомлено членів звичайної виборчої дільниці для усунення кратного включення у списках виборців.

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200 „Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів з метою здійснення контролю за організацією підготовки і проведення місцевих виборів, своєчасного отримання інформації про результати виборів відділом було надано до Центральної виборчої комісії відомості за формами, встановленими цим Порядком.

Протягом 2020 року на офіційному сайті Центральної виборчої комісії зареєструвалася в особистому кабінеті виборця 989 осіб. Таким чином, через віртуальний кабінет виборця відділом перевірено 218 електронну заяву та внесено до Реєстру 47 осіб.

За період з січня по грудень 2020 року на виконання пунктів 5 та 6 статті 26 Закону України „Про Державний реєстр виборців” було надано п’ять відповідей на запити УДМС України в Кіровоградській області.

Крім того, відділом було направлено п’ять подань до Центральної виборчої комісії щодо змін у підсистемі обліку виборчих дільниць, які діють на постійній основі. Таким чином, було внесено зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2013 року № 66 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”.

За допомогою засобів АІТС “ДРВ”, відповідно до запитів інших відділів ведення Реєстру, у базі даних проведено переадресацію 2375 записів про виборців, зареєстрованих на території Кіровського району міста Кіровограда, про що свідчать 159 наказів керівника відділу.

За звітний період на виконання частини п’ятої статті 17 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було опрацьовано та виконано 85 доручень Служби розпорядника Реєстру із внесення змін до електронної бази даних

4

Реєстру щодо 2029 записів, строк збереження яких закінчився.

Протягом року було забезпечено ведення відповідних підсистем АІТС “ДРВ” щодо функціонування комплексної системи захисту інформації та оновлено протокол випробувань.

У липні 2020 року уточнювалися дані та вносилися відповідні зміни у довідник виборчих дільниць на постійній основі відповідно до вимог Постанови Центральної виборчої комісії від 25 червня 2020 року № 116 “Про Порядок утворення виборчих дільниць на постійній основі, їх тимчасового закриття, ліквідації та внесення змін до відомостей про утворені виборчі дільниці”. Протягом звітного періоду здійснювалося ведення картографічного обліку виборчих дільниць.

Всю роботу працівників відділу у 2020 році було направлено на неухильне дотримання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”, постанов Центральної виборчої комісії, розпоряджень голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та на виконання своїх повноважень на належному рівні.

 

 

 

Завідувач відділу ведення Державного

реєстру виборців виконкому Анатолій ЛЮНЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада