Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 136

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

 

 

ПЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 лютого  2018 року                                                                  № 136

 

Про  депутатський запит

депутата районної у місті

ради Рихлицького О. І.

від 26 лютого 2018 року № 1

 

         Керуючись частинами сьомою та восьмою  статті 49, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 109, 110, 111 Регламенту Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання, розглянувши депутатський запит депутата районної у місті ради                 Рихлицького О. І.  від 26 лютого 2018  року № 1,   районна у місті рада

 

                                                       В И Р І Ш И Л А:

 

1. Підтримати депутатський запит  депутата районної у місті ради Рихлицького О. І. від 26 лютого 2018 року  від   року № 1 (додається).

 

2.пОрганізаційному відділу виконкому (Голуб) направити депутатський запит депутата районної у місті ради Рихлицького О. І.  Міністру інфраструктури України Омеляну В. В., Голові Кіровоградської обласної державної   адміністрації Кузьменку С. А., Голові Державної служби України з безпеки на транспорті Ноняку М. В. для вирішення питання по суті, інформування районної у місті ради та депутата районної у місті ради в термін відповідно до чинного законодавства.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада