Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 131

 У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ПЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                                                  Р І Ш Е Н Н Я                                  

 

від 22  грудня 2017 року                                                                       № 131

 

Про надання дозволу на

використання коштів у 2018 році

 

         Керуючись статтями 41, 59, 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Бюджетного кодексу України, рішенням районної у місті ради від 26 лютого 2007 року № 115 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за оренду комунального майна, що належить територіальній громаді Кіровського району м. Кіровограда» та від 22  грудня 2017 року № 127 «Про районний у місті бюджет на 2018 рік», враховуючи службову записку секретаря виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Зубова Д.А. від                      18 листопада  2017 року , районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Дозволити виконавчому комітету районної у місті ради використати у 2018 році кошти, які надійшли і будуть надходити на спеціальний реєстраційний рахунок у вигляді орендної плати за використання приміщення по вул. Героїв України (Героїв Сталінграда), 7а, у розмірі 110400,00  (Сто десять тисяч чотириста) гривень на утримання, облаштування, ремонт та придбання майна для виконавчого комітету районної у місті ради.

 

2. Бухгалтерсько – господарському відділу виконкому (Біленький) виділені кошти використати за призначенням.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку (Тоток).

 

Голова районної у місті ради                                                                  О. Кришко

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада