Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №13

 

 

У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровської області

Виконавчий комітет

 

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

від 21 лютого 2012 року                                                                            № 13

 

 

Про затвердження тарифів на

платні соціальні послуги, що

надаються територіальним центром

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Кіровського району м. Кіровограда

 

 

Керуючись Законом України «Про соціальні послуги», статтею13 Бюджетного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 14.01.2004 року № 12 «Про порядок надання платних соціальних послуг та затвердження їх переліку» (зі змінами та доповненнями), від 09.04.2005 року № 268 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги», Методичними рекомендаціями щодо розрахунку тарифів на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затвердженими наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 24.02.2010 року №32, статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3.7 розділу III Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району                          м. Кіровограда, затвердженого рішенням районної у місті ради                         від  07.09.2010 року № 386, виконком районної у місті ради  

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Затвердити з 01.03.2012 року нові тарифи на платні соціальні послуги, які надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда, що додаються.

2. Дозволити заступнику начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому–директору територіального центру                 Берднікову О.А. кошти, які надійдуть від платного соціального обслуговування громадян, використовувати на відшкодування витрат, пов’язаних з організацією та наданням послуг, сплату податків, зборів, обов’язкових платежів відповідного до чинного законодавства України.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому районної           у місті ради від 15.11.2011 року № 111 «Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району                          м. Кіровограда».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому Бринзу М.А. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                О. Рацул

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада