Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №126

 

  У  К  Р  А  Ї  Н  А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий комітет

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 20 грудня 2011 року                                                                     № 126

 

 

 

Про стан соціального захисту

малозабезпечених сімей та

сімей з дітьми мешканців

Кіровського району  м. Кіровограда

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. "Про стан соціального захисту малозабезпечених сімей та сімей з дітьми мешканців Кіровського району м. Кіровограда", виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що з метою забезпечення належних умов по прийому громадян, які звертаються за призначенням державних допомог, при центрі по наданню державних допомог управління праці та соціального захисту населення працює громадська приймальня. Призначення державних допомог проводиться по єдиній заяві за одним пакетом документів відповідно до законів України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам", "Про психіатричну допомогу".

Загальна кількість громадян, які звернулись з початку 2011 року за призначенням державних допомог, становить 20 853 особи, що на 3% менше, ніж за цей же період минулого року. Загальна сума нарахованих допомог протягом звітного періоду складає 94 339,572 тис.грн.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року            №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" нараховано субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 10662 отримувачам на суму 9403,367 тис.грн. та на придбання скрапленого газу і твердого палива 72 особам на                                суму 45,845 тис.грн.

Для вирішення проблем найбільш нужденних громадян, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, зниження соціальної напруги серед населення та з метою забезпечення на державному рівні мінімальних соціальних гарантій цільової адресної допомоги при виконавчому комітеті районної у місті ради створена і працює районна комісія з питань призначення державної соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових субсидій. На розгляд комісії в поточному році було винесено            1498 заяв громадян. Всі вони уважно розглянуті та прийняті рішення по суті:

про призначення державних допомог, як виняток, по  1487 справам,

про відмову в призначенні по 11 справам.

Спеціалісти центру та державні соціальні інспектори управління постійно інформують через засоби масової інформації та роз'яснюють населенню питання надання різних видів державних допомог.

Враховуючи викладене вище та керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. "Про стан соціального захисту малозабезпечених сімей та сімей з дітьми мешканців Кіровського району     м. Кіровограда" взяти до уваги.

 

2.Роботу управління праці та соціального захисту населення виконкому з питання соціального захисту малозабезпечених сімей та сімей з дітьми мешканців Кіровського району м. Кіровограда вважати задовільною.

 

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                   О. Рацул

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СТАН СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ ТА СІМЕЙ З ДІТЬМИ МЕШКАНЦІВ КІРОВСЬКОГО РАЙОНУ                                  м. КІРОВОГРАДА

 

 

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України                                   від 17.08.2002 року №1146 "Про вдосконалення механізму надання соціальної допомоги" та з метою забезпечення належних умов по прийому громадян, які звертаються за призначенням різних видів державних допомог, працює приймальня.

Прийом громадян ведеться на безперервній основі протягом всього робочого часу по талонам та без них. В приймальні діє телефон гарячої лінії.

Призначення державних допомог здійснюється по єдиній заяві за одним пакетом документів, в тому числі субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

За одинадцять місяців цього року центром по наданню державних допомог управління праці та соціального захисту населення виконкому прийняті документи на призначення різних видів державних допомог від 20853 осіб, здійснено призначень 23327 особам.

Станом на 1 грудня цього року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому відповідно до  законів України та  постанов Кабінету Міністрів України нарахована та виплачена:

 

Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми":

допомога у зв'язку з вагітністю та пологами 716 особам на загальну                              суму 837,704 тис.грн.,

допомога при народженні дитини 2516 особам на загальну суму 37866,057 тис.грн.,

допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку 4573 особам на загальну суму 17723,914 тис.грн.,

допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування          142 особам на загальну суму 2839,912 тис.грн.,

допомога на дітей одиноким матерям 2386 особам на загальну                                       суму 8298,269 тис.грн.,

допомога при усиновленні дитини 13 особам на загальну суму        181,671 тис.грн.

 

Закон України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"

допомога малозабезпеченим сім'ям 142 особам на суму                         928,915 тис.грн.

 

Закон України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам"

допомога інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та надбавку на догляд 1303 особам на суму 12471,659 тис.грн.

 

Закон України "Про психіатричну допомогу"

щомісячна грошова допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії потребує постійного стороннього догляду, на  догляд за ним 6 особам на суму 5,073 тис.грн.

 

Закон України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам"

державна соціальна допомога 156 особам на суму 1125,899 тис.грн.

 

постанова КМУ від 21.10.1995 року №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива":

нараховано субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 10662 особам на загальну суму 9430,367 тис.грн.,

субсидії для придбання скрапленого газу й твердого палива 72 особам на загальну суму 45,845 тис.грн.

 

постанова КМУ від 29.04.2004 року №558 "Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги"

компенсація за надані соціальні послуги 74 особам на суму             85,926 тис.грн.

 

постанова КМУ від 26.07.1996 року №832 "Про підвищення рівнів державної допомоги окремим категоріям громадян"

компенсаційні виплати 118 особі на суму 16,734 тис.грн.

 

постанова КМУ від 22.02.2006 року №189 "Про затвердження Порядку призначення і виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме"

тимчасова допомога дітям 426 особам на суму 1693,809 тис.грн.

 

постанова КМУ від 31.01.2007 року №81 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за  надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у 2007 році"

державна допомога 22 сім'ям на суму 568,286 тис.грн.,

грошове забезпечення прийомним батькам на суму 210,773 тис.грн.,

внески до Пенсійного фонду 8,759 тис.грн.

 

Для вирішення проблем найбільш нужденних громадян, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, зниження соціальної напруги серед населення та з метою забезпечення на державному рівні мінімальних соціальних гарантій цільової адресної допомоги рішенням виконкому районної у місті ради від 20.09.2011 року № 88 "Про затвердження Положення про районну комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових субсидій населенню при виконавчому комітеті і її складу" створена районна комісія по наданню соціальних допомог. На розгляд комісії в поточному році було винесено   1498 заяв громадян. Всі вони уважно розглянуті та прийняті рішення по суті:

про призначення державних допомог, як виняток, по  1487 справам,

про відмову в призначенні по 11 справам.

Спеціалісти центру та державні соціальні інспектори постійно інформують та роз'яснюють населенню питання надання різних видів державних допомог.

 

 

 

 

Начальник управління                                                                        Бринза М.А.                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада