Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №125

 

 

У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий  комітет

 

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 20  грудня 2011 року                                                                    № 125

 

 

 

Про стан практичної діяльності

державних соціальних інспекторів

управління праці та соціального

захисту населення виконкому

 

 

 

Заслухавши інформацію начальника  управління праці та соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А.  "Про стан практичної діяльності державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення виконкому ", виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що практична діяльність державних соціальних інспекторів є важливим чинником в попередженні незаконної виплати та нецільового використання державних коштів.

         З метою контролю за правильністю надання державної соціальної допомоги та  цільовим використанням бюджетних коштів, виплачених у вигляді соціальних допомог громадянам Кіровського району м. Кіровограда, державними соціальними інспекторами управління праці та соціального захисту населення виконкому за період з 01.01.2011 року по 01.12.2011 року перевірено 3248 справ отримувачів державних соціальних допомог.

         В ході перевірок, які проводяться з метою з'ясування  достовірності  наданої  інформації про доходи та майновий стан отримувачів  соціальних допомог та членів їх сімей направлено 1958 запитів до Державної податкової інспекції м. Кіровограда, Державтоінспекції, бюро технічної інвентаризації, перевірено 67  довідок про доходи на підприємствах, установах, організаціях та у суб'єктів підприємницької діяльності.

         За вказаний період державними соціальними інспекторами проведено 2585 обстежень матеріально-побутових умов сімей, які звернулися за призначенням соціальної допомоги, для підтвердження  права на її отримання.

         В результаті зазначених вище перевірок виявлено 75 порушень, з яких 46 вплинули на розмір призначеної допомоги.

         Внаслідок проведених перерахунків визначено суми незаконно виплачених бюджетних коштів, які підлягають поверненню: по житловій субсидії – 8454,48 грн., з них повернуто – 7926,55 грн., по інших соціальних допомогах – 23648,39 грн., з них повернуто – 18945,97 грн., заборгованість минулих років повернуто в сумі      1548,20 грн.

         Попереджено незаконну виплату бюджетних коштів на                      суму – 28647,58 грн.

         В цілому повернення незаконно виплачених бюджетних коштів           за  вказаний період забезпечено на рівні 84 відсотків,   що,  порівняно  з аналогічним періодом минулого року, на 2 відсотки більше.

         За одинадцять місяців поточного року проведено 217 обстежень             матеріально-побутових умов сімей, які отримують допомогу при народженні дитини, 23 з яких, разом зі службою у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради. Під час обстежень випадків нецільового використання коштів та неналежного догляду за дитиною не виявлено.

         В результаті проведеного аналізу виявлених порушень з'ясовано, що найбільш характерним є свідоме надання  недостовірної інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомог та членів їх сімей.

         Беручи до уваги зазначене вище  у відділі проводяться заходи щодо забезпечення перевірок доходів та майнового стану громадян, що звертаються за призначенням субсидії та інших видів соціальних допомог вперше, на рівні 100 відсотків.

 

Враховуючи викладене вище та керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. "Про стан практичної діяльності державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення виконкому" взяти до уваги.

 

2.Роботу відділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у                     м. Кіровограді ради, визнати задовільною.

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                О. Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада