Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

рішення №124

Дванадцята сесія Кіровської районної у м. Кіровограді ради

шостого скликання

 

                                                                                                                     

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від „28” лютого 2012 року                                                                №124

 

Про звіт тимчасової

контрольної комісії

 

Заслухавши та обговоривши звіт тимчасової контрольної комісії Кіровської районної у м.Кіровограді ради шостого скликання щодо прийняття Кіровоградською міською радою рішення „Про неутворення районних у місті Кіровограді рад”, відповідно до  статтей 48, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розділу УІІ Регламенту Кіровської районної у м.Кіровограді ради шостого скликання, пункту 3 рішення районної у місті ради від  18 жовтня 2011 року № 83 „Про створення тимчасової контрольної комісії Кіровської районної у м.Кіровограді ради шостого скликання щодо прийняття Кіровоградською міською радою рішення „Про неутворення районних у місті Кіровограді рад”, районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:    

 

1. Звіт тимчасової контрольної комісії Кіровської районної у м.Кіровограді ради шостого скликання щодо прийняття Кіровоградською міською радою рішення „Про неутворення районних у місті Кіровограді рад” взяти до відома.

 

         2. Доручити голові районної у місті ради Рацулу О.А. звернутися до міського голови м.Кіровограда Саінсуса О.Д. щодо надання районній у місті раді пропозицій виконавчих органів Кіровоградської міської ради з питань організації управління районами в місті Кіровограді.

 

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на тимчасову контрольну комісію Кіровської районної у м.Кіровограді ради шостого скликання щодо прийняття Кіровоградською міською радою рішення „Про неутворення районних у місті Кіровограді рад”.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                О.Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада