Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

рішення №119

 


Дванадцята сесія Кіровської районної у м. Кіровограді ради

шостого скликання


                                                                                                       

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від „28” лютого 2012 року                                                                №119

 

Про затвердження Положення

про управління праці та соціального

захисту населення  виконкому Кіровської

районної у м. Кіровограді ради

 

Керуючись статтями 54, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2007 року № 790 „Про затвердження типових положень про Головне управління праці та соціального захисту населення обласної, Київської міської, управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської і  про управління праці та соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації”, рішення Кіровоградської міської ради від 29 грудня 2010 року  № 65 „Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам шостого скликання та їх виконавчим органам” (зі змінами та доповненнями), районна у місті рада

 

                                   В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити Положення про управління праці та соціального захисту населення виконкому  Кіровської районної у м. Кіровограді ради, що додається.

 

2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення районної у місті ради:

від 29 жовтня 2004 року №201 „Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради”;

від 29 грудня 2004 року №226 „Про внесення змін до Положення про управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради”.

 

 

3. Пункт 2 цього рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради у новій редакції.

 

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                      О. Рацул

               

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада