Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №10

 

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від „19” лютого 2019 року № 10

 

Про роботу відділу ведення

Державного реєстру виборців

виконавчого комітету за 2018 рік

 

Керуючись частиною другою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши інформацію завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Люненка А.І. про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету за 2018 рік, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Люненка А.І. про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету за 2018 рік взяти до уваги.

 

2. Роботу відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету за 2018 рік визнати такою, що відповідає вимогам чинного законодавства України.

 

 

 

 

Голова районної у місті ради О.Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

Люненко 22 24 43

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

виконавчого комітету за 2018 рік

 

У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету (далі - відділ) використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему (далі - АІТС “ДРВ”), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог статті 70 Конституції України.

Основними завданнями відділу є:

ведення персоніфікованого обліку виборців;

складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.

Станом на 29 грудня 2018 року в АІТС “ДРВ” Фортечного району міста Кропивницького значаться:

виборців, які мають виборчу адресу — 127621,

виборців, які не мають виборчої адреси — 4611,

померлих — 10221,

недієздатних — 134,

нездатних самостійно пересуватись — 499,

вулиць — 446,

будинків — 14851.

За період з січня по грудень 2018 року на виконання статті 22 Закону України „Про Державний реєстр виборців” та пункту 5 частини другої статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” відділом здійснено 12 щомісячних періодичних поновлень.

У процесі періодичних поновлень бази даних Державного реєстру виборців (далі - база даних Реєстру) відділом від суб’єктів подань було отримано та оброблено 163 вхідних відомостей про виборців, а саме:

Фортечного районного відділу у місті Кропивницькому Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області — 18;

відділу реєстрації місця проживання особи міської ради міста Кропивницького — 36;

виконавчого комітету Новенської селищної ради — 36;

Фортечний районний відділ Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області — 12;

Кропивницького міського відділу Державної реєстрації смерті Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області — 12;

Кіровського районного суду міста Кіровограда — 6;

військових частин — 7;

управління соціального захисту населення виконавчого комітету — 6;

Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування

бездомних осіб — 18;

2

 

міського голови про найменування нових та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам — 12.

Загалом внесено зміни до 15574 записів АІТС “ДРВ”:

зареєстровано — 5556,

знято з реєстрації — 5601,

змінено прізвище, ім’я, по батькові— 1249,

включено до бази даних Реєстру (виповнилося 18 років) — 873,

померло — 2135,

прибуло до військових частин — 30,

вибуло з військових частин — 32,

визнано недієздатними — 33,

поновлено дієздатність — 3,

набули громадянства — 8,

припинено громадянство — 1,

змінено місце або дату народження — 2,

встановлено відмітку нездатності самостійно пересуватися — 5,

зареєстровано бездомних осіб за юридичною адресою закладу — 31,

знято з реєстрації осіб за юридичною адресою закладу — 15.

Протягом 2018 року у базі даних Реєстру керівником відділу на виконання статті 16 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було проведено 591 наказ, з яких 98 – про внесення запису до бази даних, 398 – про внесення змін до персональних даних виборців та 95 – про знищення запису у базі даних. Також за 180 наказами керівника відділу було внесено зміни у виборчі адреси виборців за зверненнями інших відділів ведення Державного реєстру виборців.

За вказаний період до Управління Державної міграційної служби України, органів реєстрації місця проживання особи та територіальних органів юстиції спеціалістами відділу було підготовлено та направлено 65 запитів щодо уточнення персональних даних виборців відносно 1832 осіб та виконано відповідні дії у базі даних Реєстру. Проведення заходів щодо усунення можливих кратних включень надало можливість Службі розпорядника Реєстру пя’ть разів знищити записи про кратні включення щодо 17 виборців.

У 2018 році під час проведення уточнення відомостей бази даних Реєстру станом на 29.12.2018 року до відділу звернулося 178 виборця, з яких 18 – щодо змін у персональних даних, 10 – щодо включення до Реєстру, 7 – щодо зміни виборчої адреси та 143 виборців стосовно отримання довідки щодо включення до Державного реєстру виборців без зміни ідентифікаційних даних. За отриманими заявами проведено актуалізацію бази даних Реєстру та надано відповіді на звернення громадян.

Протягом 2018 року на офіційному сайті Центральної виборчої комісії зареєструвалося в особистому кабінеті виборця 20 осіб. Таким чином, через віртуальний кабінет виборця відділом перевірено 20 електронних заяви та надано відповідь, що особи включені до Реєстру.

 

3

 

Відділом було проведено роботу у підсистемі обліку осіб щодо набуття або припинення громадянства України. В результаті співставлення осіб з базою даних Реєстру інформацію відносно 16 виборців було приведено до актуального стану. Це забезпечить можливість здійснення волевиявлення тим, хто має конституційне право, надане Указами Президента України від 13 лютого 2018 року №30/2018, від 29 серпня 2018 року № 256/2018, від 19 листопада 2018 року № 275/2018 “Про набуття громадянства України”.

Крім того, відділом було направлено п’ять подання до Центральної виборчої комісії щодо змін у підсистемі обліку виборчих дільниць, які діють на постійній основі, на підставі подань міського голови. Таким чином, було внесено 11 зміни до Постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”.

У 2018 році на виконання пункту шістнадцятого статті 22 Закону України „Про Державний реєстр виборців” щодо перейменування вулиць та присвоєння адрес новим житловим будинкам спеціалістами відділу проведено 77 зміну в адресному реєстрі для актуалізації виборчих адрес виборців. На підставі зазначених відомостей було також проведена щомісячна актуалізація у геоінформаційній підсистемі дільниць АІТС "Державний реєстр виборців".

За допомогою засобів АІТС “ДРВ”, відповідно до запитів інших відділів ведення Реєстру, у базі даних проведено переадресацію 2535 записів про виборців, які були зареєстровані на території Фортечного району міста Кропивницького, про що свідчать 180 наказів керівника відділу.

За звітний період на виконання частини п’ятої статті 17 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було опрацьовано та виконано 83 доручення Служби розпорядника Реєстру із внесення змін до електронної бази даних Реєстру щодо 1985 записів, строк збереження яких закінчився.

Спеціалістами відділу на виконання пункту шостого статті 26 Закону України „Про Державний реєстр виборців” було отримано та опрацьовано 35 запитів від Управління Державної міграційної служби України у Кіровоградській області.

У березні 2018 року спеціалісти відділу прийняли участь у тренінгу “Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями”.

На основі створенної електронної системи рейтингового оцінювання стану справ у відділах ведення Державного реєстру виборців робота відділу у 2018 році Службою розпорядника Реєстру щомісячно оцінювалась на відмінно.

 

 

Завідувач відділу ведення Державного

реєстру виборців виконавчого комітету А.Люненко

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада