Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №108

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від „21” листопада 2017 року №108

 

Про надання дозволу опікуну

К* О.В. на виконання дій

в інтересах недієздатної

С* Л.В.

 

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 27 жовтня 2017 року № 10), розглянувши заяву опікуна К* О* В*, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Дозволити опікуну К* О* В* здійснити укладення договору довічного утримання від імені недієздатної С* Л* В*, за умовами якого буде відчужено 2/3 частки квартири за адресою:

м. Кропивницький, проспект Є*, буд. 11/31, кв. 48, у власність Ч* В* Л*, який буде здійснювати утримання (нагляд) за умовами договору.

2. Зобов’язати опікуна К* О* В* надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії правовстановлюючих документів в тримісячний термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

 

Голова районної у місті ради О.Кришко

 

 

 

 

Новікова 37 20 11


 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада