Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №105

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19 грудня 2019 року                                                                        №105

 

Про приєднання житлового будинку

до території, у межах якої діє квартальний комітет № 1

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від 10 червня  2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у                          м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», розглянувши заяву гр. К** О.В. від 03 ** 20** року вх. № К-** о/п, витяг з рішення Кіровоградської міської ради від 08 жовтня 2019 року             № 2901   «Про переведення садових (дачних) будинків у садових товариствах в  м. Кропивницькому у жилі будинки», згоду квартального комітету № 1 Фортечного району  м. Кропивницького (протокол № 1 від 25 листопада                  2019 року), виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  1 Фортечного району м. Кропивницького:

         житловий будинок № ** по провулку Л**, у м.Кропивницькому, який на праві приватної власності належить гр. К***О** В**, згідно з витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 21 ** ** 20** року  № *******.         

                                     

          2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Тадеуш А.М.) довести це рішення до відома голови квартального комітету № 1  Фортечного  району м. Кропивницького Рибаченко О.Д.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб Т.В.) довести це рішення до відома заявника.

 

Голова районної у місті ради                                                                  О. Кришко

 

Голуб Т.В. 22 97 79

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада